دوشنبه 25 شهريور 1398 16 محرم 1441 Monday 16 September 2019
آیت الله العظمی مکارم شیرازی:  اربعین موجب عزت اسلام و تشیع شده است
1394/09/07 497

آیت الله العظمی مکارم شیرازی: اربعین موجب عزت اسلام و تشیع شده است

مراسم اربعین که موجبات ناراحتی دشمنان اسلام را فراهم کرده است هر ساله باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود ولی دشمنان توان جلوگیری از آن را ندارند چرا که مردم عاشق امام حسین (ع) هستند. 

 به گزارش خبرگزاری «حوزه» حضرت آیت الله مکارم شیرازی، امروز در دیدار سردار احمدی فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب(ع)  و حجت الاسلام والمسلمین اکبری نماینده ولی فقیه در این سپاه که در مدرسه امام سجاد(ع) برگزار شد با تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) گفتند:امسال اربعین حسینی با شکوه تر از سال های قبل برگزار خواهد شد، چرا که این مراسم خاری در چشم دشمنان اسلام و مکتب اهل بیت(ع) می باشد.

معظم له افزودند:این مراسم که موجبات ناراحتی دشمنان اسلام را فراهم کرده است هر ساله باشکوه تر از سال قبل برگزار می شود ولی دشمنان توان جلوگیری از آن را ندارند چرا که مردم عاشق امام حسین (ع) هستند.

حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پایان مراسم اربعین حسینی(ع) را مراسم بی نظیری در عالم هستی توصیف کردند و تاکید کردند:امروزه دشمنان راهی برای جلوگیری از این مراسم باشکوه ندارند چرا که این راهپیمایی ها و مراسم با عظمت موجب عزت اسلام به خصوص مکتب تشیع شده است.

--------------------------------------------------------

منبع:

خبرگزاری رسمی حوزه

 

0 نظر

  1. محبوب‌ترین‌ها
  2. آخرین‌ها
  3. ویژه‌ها